تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر با مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان

صبح امروز در دیدار صمیمانه اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر با عبدالمحمد منتظر حجت مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان، راه های تعامل و همکاری مشترک نهاد شورا و رسانه بومی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مهدیشهر، در دیدار امروز که در دفتر کار مدیر کل صدا و سیما صورت گرفت، اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر با اشاره به ظرفیت های اقتصادی و فرهنگی موجود، خواستار همکاری هر چه بیشتر صدا و سیما در معرفی توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری مهدیشهر شدند.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان نیز با اشاره به ضرورت بهره گیری از گویش های رایج استان در برنامه های رادیویی و تلویزیزونی تنوع گویشی در استان را یک فرصت دانست. اما بر استفاده بجا و منطقی از گویش ها در جذب مخاطبان سراسر استان تاکید کرد.

 وی با اشاره به پخش مجدد برنامه تلویزیونی«شب نشینی» گفت: پخش این برنامه با تغییرات و اصلاحاتی در محتوا و ساختار آغاز شده است و گویش سنگسری نیز در این برنامه مورد استفاده قرار می گیرد. وی آمادگی صدا و سیمای مرکز سمنان را در تهیه و پخش برنامه های مشارکتی به منظور معرفی توانمندی ها و پتانسیل های مهدیشهر اعلام کرد.

رئیس رسانه استانی با اشاره به ارتقای جایگاه رادیو، تلویزیون و واحد مرکزی خبر استان سمنان در بین مراکز کشور، موفقیت بدست آمده را حاصل تلاش های پیگیر و خالصانه برنامه سازان این مرکز خواند.

 اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر نیز با تاکید بر تاثیر گذاری رسانه ملی، از صدا و سیما به دلیل پخش مستقیم سوگواری مردم مهدیشهر در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی قدردانی کرده و خواستارتداوم این حرکت شدند.

منتشرشده در:  ۹بهمن / ۱۳۹۲ _ ۱۵:۳۰
Jan 29, 2014

دیدگاهتان را بنویسید