تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

تماس با ما

آدرس : مهدیشهر، خیابان امام، بالاتر از اداره پست

تلفن : ۳3۶۲۶۶۲۲-023  فکس : 33622021-023

ایمیل : info@mahdishahr-shora.ir

۱۸ پاسخ به “تماس با ما”

 • سلام از اعضای کاندید میخواهم بری طرح فاضلاب در سرچشمه زیارت تلاش کنندوبه دنبال این کار بروند ومشکلات مردم را حل کنند واروزوی موفقعت دارم باتشکر ازریس شواری اسلامی.

 • خود را بی نیاز از ازنظر دیگران ندانید چون پروفسوری فرموده بود من تازه فهمیده ام که هیچی نمیدانم .
  اگر از وبلاگمان خوشتان آمد لطفا آدرس را به وبتان لینک کنید.باتشکر گلمحمد نورانی
  http://basijmahdishahr.blogfa.com/

 • hasan:

  سلام علیکم احتراما اینجانبان ساکنین واحدهای سازمانهمیاری جنب دانشگاه ازادمهدیشهر واقعا اظهار تاسف
  مینماییم که درهر دوره مسئولین قولهای مساعد در زمینه
  اسفالت معابر وخیابانها این منطقه و
  جنب امامزاده وخ دانشگاه داده اند ولی هروقت که زمان
  اجرا شد به عناوین مختلف فراموش گردیده است خواهشمندیم
  به وعده های داده شده جامعه عمل بپوشانید .
  به امید عمل به وعده ها و موفقیت شما نمایندگان مردم
  شریف مهدیشهر.اهالی بلوکهای سازمان همیاری جنب امامزاده

 • محمد ذ:

  شما را خدا از شهردا و شورای محترم شهر بخواهید در ایام تعطیلات عید به سر و وضع شهر رسیدگی کنند و چون اول سال آنجنابان است انتظار زیادی داریم از شهرهای همجوار عقب نمانید موفق باشید

 • محمد:

  باعرض سلام و خسته نباشید امید ما امسال ایام عید این بود که شورایی انتخاب شده که کارهای بسیار زیبایی را در سطح شهر در ایام نوروز انجام دهند ولی امسال هم گذشت و از کار خبری نبود مبدان امام رضاو خاکهای دپو شده – میدان شهداو گونی پاره پوره – غار دربند و بدون روشنایی – شهر سوت و کور واقعا” انتظار ما از شهردار 30 سال سابقه کار و شورای واقعا” کاردان چه کنیم نمیدانم ( باز هم عرض میکنم که یک سری بشهر شهمیرزاد بزنید ) از اینکه ناراحت میشود ببخشید

 • قندیان:

  بنده باتفاق بستگانم با اصرار زیادم از تهران به سنگسر آمدیم در این چند روز که در زادگاهم بودم خیلی خوشحال بودم و چند جایی آنها رابردم از جمله روستاهی ملاده وفینسک و000 ولی داخل شهر کار چندانی انجام نشده بود شهمیرزاد رفتیم خوب بود خواهشم از شورای شهر این است که قدری به زیبائی شهر فکر کنند و به نظافت شهر برسند ابشار قشنگ است اماگل و گیاهی دیده نشد – کاری کنید که همه ساله بهتر شود و روی آب نمای شهر هم کار شود ممنونم

 • علیرضا:

  ضمن تشکر از مدیر سایت لطفا در صورت امکان اخبار شهر را بروز درج کنید – کارهای انجام شده شهرداری را بروز نمایید – ملاقاتهای اعضای شورا را بروز نمایید – با تشکر

 • علیرضا:

  لطفا تصاویر زیبایی از دیدنیهای شهرستان را بچاپ رسانده و با تابلوی زیبایی به مدیران کل جهت نصب در اداره خودشان تقدیم و اهدا نمایید و این موضوع میتواند در سطح کشور به وزارتخانه نیز ارسال شود این کار قشنگ سابقا” توسط شهرداری شهمیرزاد اقدام شده امسال نیز در یک حرکت بسیار زیبا روی کارت پستال تبریک عید به همه ادارات استان ارسال شده است که کار بسیار زیبایست ممنونم

 • اهالی منطقه:

  سلام علیکم
  ما اهالی منطقه خیابان معراج منتهی به گلزار شهدا نزدیک به 30 سال است که با مشکل دفن اموات مواجه می باشیم و این موضوع از سوی اداره بهداشت شهرستان و استان بررسی و شرایط انتقال آن به بیرون از شهر چندین سال است که در شرف انجام از سوی شهرداری می باشد. لازم به ذکر است که شهرداری نیز در جلسات و نشستهای مردمی مختلف به این امر اذعان داشته است که این قبرستان باید هر چه سریعتر از مرکز شهر به خارج از محدوده شهری که زمین آن مشخص شده است انتقال یابد و با توجه فشردگی قبور در این قبرستان متاسفانه مردم اقدام به دفن امواتشان در گورهای قدیمی می نمایند که باعث بروز مشکلات عدیده ای گردیده است. با همت اهالی دیواری حائل دور این قبرستان در چندین سال گذشته از سوی شهرداری احداث شده بوده که از بروز توسعه این قبرستان جلوگیری گردد.ولی متاسفانه با این اوصاف شهرداری با به بهانه خدمت به رزمندگان و خانواده شهدا در ضلع غربی و نزدیک به مناطق مسکونی این منطقه اقدام به توسعه و ایجاد منطقه ای، آماده برای احداث قبر کرده است. شایان ذکر است این منطقه در سال گذشته که از طرف شخصی که درصدد احداث قبور بوده است با فشار اهالی منطقه توسط شهرداری و فرمانداری متوقف شده بوده است. متاسفانه در این عملیات خاکبرداری ، تعدادی اصله درخت کهن سال نیز توسط ماشین آلات قطع گردیده است. حال با این وجود اینبار خود شهرداری بانی این امر غیر قانونی و خاپسندانه شده است. به دلایل متعدد این حرکت شهرداری باید مورد سئوال قرار گیرد
  1- وجود منطقه مسکونی
  2- ارتفاع قبرستان از این مناطق
  3- قرار گرفتن در جهت باد
  4- غیر قانونی بودن دفن اموات در این منطقه با توجه به قوانین بهداشت از سوی بهداشت شهرستان و استان از سالیان گذشته
  5- وجود مدرسه راهنمایی در فاصله کوتاه و به موازات این قبرستان
  6- پافشاری خود شهرداری در چند سال اخیر به جهت انتقال این قبرستان به منطقه ای خارج از شهر
  حال با تمامی این مسائل و مشکلات مشخص و محکم جای سئوال دارد که چرا شهرداری دست به چنین اقدام خارق العاده و طنزآمیز زده است. در جریان این اقدام به جز کارگران که آنها نیز از دلیل انجام این عملیات ظاهرا خود را بی اطلاع نشان می دادند هیچ یک از مسئولین در منطقه حضور نداشتند تا پاسخگوی اهالی باشند.
  حال امید آن داریم اداره بهداشت شهرستان و استان هر چه سریعتر نسبت به جلوگیری این حرکت غیر قانونی اقدامات لازم را مبذول فرمایند. مبین است در صورت عدم جلوگیری و اقدام علیه این حرکت که برخلاف مقررات بهداشتی و قوانین شهرنشینی است، اهالی منطقه اقدام به حرکتی خود جوشانه و در جهت جلوگیری این اقدام انجام شده ، خواهند داشت.
  امضا شده توسط اهالی منطقه سه راه المهدی، خیابان گلزار شهدا و خیابان معراج
  رونوشت به
  فرمانداری شهرستان مهدیشهر
  شهرداری شهرستان مهدیشهر
  شورای شهر شهرستان مهدیشهر
  دفتر امام جمعه شهرستان مهدیشهر
  اداره بهداشت استان سمنان

 • علیرضا:

  جلسه کمیته ساماندهی گورستانهای شهر مهدیشهر مورد بررسی قرار گرفت.
  این جلسه که با حضور معاون فرماندار شهرستان مهدیشهر و اعضای شورای اسلامی و شهردار و اعضاء کمیته ساماندهی گورستانهای شهر مهدیشهر در محل دفتر شورای شهر مهدیشهر تشکیل گردید ، در این جلسه عرب شهردار مهدیشهر در خصوص پیگیری و اخذ سند زمین از سازمان مسکن و شهرسازی ، پیگیری احداث جاده دسترسی مجزا ، انتقال جایگاه دفن زباله به محل جدید، اخذ انشعاب آب وبرق گورستان جدید، تکمیل غسالخانه، طراحی فضای ماضی، کمبود شدید فضای گورستانهای داخل شهر ، محوطه و دیوارکشی گورستان جدید و اجرای طرح و مشکلات آن به تفصیل سخن و دستگاههای اجرایی از جمله شرکت آب و فاضلاب شهری، مسکن و شهرسازی ، شرکت توزیع برق، فرمانداری- بخشداری مرکزی و شورای شهر و شهرداری ضمن تأکید بر ضرورت ممنوعیت دفن اموات در گورستانهای سطح شهر از ابتدای سال 94 و تسریع بر تکمیل زیر ساختهای مورد نیاز گورستان جدید همراه با محوطه سازی و زیبا سازی نقطه نظرات خود را ارائه دادند . شاهمیری رییس شورای شهر مهدیشهر در خصوص محصور کردن گورستانهای سطح شهر مهدیشهر با جمع آوری سایت زباله در جنب گورستان جدید و احداث غسالخانه در گورستان جدید و فاز بندی و بلوک بندی گورستان و مسیر دسترسی را از دو منطقه پارک الغدیر و راه بند را خواستار و از شهرداری مهدیشهر خواست با توجه به اعتراضات مردمی مبنی بر دفن اموات در گورستان فعلی در منطقه زیارت که به عنوان یک معضل لاینحل باقی مانده است پیگیری تسریعی معمول تا مشکل مردم این شهرستان مرتفع گردد. شایان ذکر است در این جلسه مقررشد از ابتدای سال 94 دفن اموات در کلیه گورستانهای سطح شهر مهدیشهر ممنوع بوده و تا پایان سال 93 زیر ساختهای مورد نیاز به ویژه تأمین قبر در فضای جدید و فضاسازی محیطی در اولویت اول توسط شهرداری قرار گرفته و با اختصاص نیروی مستقل برای گورستان جدید و طالب آباد، بیت الزهرا، امامزاده علی اکبر(ع) ، راه بند و زیارت از حفاری قبر جدید به شدت جلوگیری کرده و با فراخوان توسط شهرداری نسبت به شناسایی صاحبان قبرهای بلا استفاده اقدام و با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی با استفاده از روشهای اجرایی مانند ائمه جمعه و جماعات، تبلیغات شهری، بروشور و نشریات محلی در خصوص جلوگیری از حفر قبور جدید در گورستان های سطح شهر با توجه به مشکلات بهداشتی ، روانی و کمبود شدید زمین شهرداری مهدیشهر نسبت به انتقال گورستان جدید و احداث آن اقدام تسریعی بعمل آورد.

 • حسين صباغيان:

  با سلام خدمت اعضاي شوراي اسلامي شهر مهدي شهر و عرض خسته نباشيد در خصوص خيابان ايران مهدي شهر با توجه به اين نكته تملك شهرداري از زمين هاي واقع در مسير اين خيابان تقريبا انجام شده و تا حدود زيادي بجز در چند نقطه خيابان آماده عمليات زير سازي مي باشد همچنين جهت كاسته شدن از بار ترافيك خيابان هاي امام و بسيح خواهشمند است نسبت به نصب جدول و انجام آسفالت اين خيابان و راه اندازي كامل آن اقدامات لازم را مبذول داريد با تشكر

 • رضا نجاتی:

  بسمه تعالی
  هشدار هشدار
  یکی از معضلات اصلی مهدیشهر افغان ها می باشند که پیش بینی می شود تا 10 سال آینده 70% جمعیت مهدیـشهر را تشکیل دهند . همشهریانی که به این افراد کار و منزل می دهند بدانند که مدیون فرزندانمانند .
  آیا می دانید ازدیاد جمعیت افغان ها در شهرمان چه پیامدی به همراه خواهد داشت : بی کاری جوانان ، عدم پیشرفت شهر و عقب ماندگی ، سرخوردگی و افسردگی فرزندانمان و مهمتر از همه اجبار به مهاجرت در آینده ای نه چندان دور ، تنها بخشی از پیامد های آن می باشد .
  به نظر می رسد تبدیل به کابـل شـهر کردن مهدیشهر بـرنامه ریـزی چندین سالـة مسئولیـن شهر هایی می باشد که می خواهند مهدیشهر بجای پیشرفت ، پسرفت داشته باشد .
  همشهریان عزیز بیاییم از نفع شخصیمان که ناشی از وجود افغانها در مهدیشهر است بگذریم و آن را فدای فرزندانمان کنیم نه اینکه فرزندانمان را فدای منافع شخصی .
  صاحبان منازل مسکونی از اجاره دادن منازل به افغان ها خودداری نمایند .
  صاحبان و مسئولین امور ساختمانی و عشایر عزیز از دادن کار به افغان ها خودداری نمایند و در صورت اجبار بعلت نبود نیروی انسانی شرطی برایشان قرار دهند که حداقل خانه و کاشانة آنها در مهدیشهر نباشد به یک افغان می توان کار داد به شرطی که خانه و کاشانه اش مهدیشهر نباشد .
  همشهریانی که به نوعی با مسئولین شهر در ارتباطند صدای اعتراض خود را به آنها برسانند تا آنها نیز برنامه ای جهت جلوگیری مهاجرت افغان ها به مهدیشهر و خروج آنها از شهر پیاده کنند .
  همشهریان عزیز از هر نوع خدماتی که باعث ریشه دواندن افغان ها در مهدیشهر می شود خودداری نمایید تا پیامد های ناگوار آن گریبانگیر خود و فرزندانمان نشود .
  لطفاً به اطلاع همشهریان و مسئولین برسانید

  • مدیر:

   آقای رضا نجاتی با سلام و تشکر. موضوع مورد بحث شما از کانالهای قانونی در حال پیگیریه امیدواریم مسئولین و مردم ما هم به حساسیت شما برسند.

 • صباغیان:

  با سلام خدمت تمامی اعضای شورای شهر مهدیشهر
  در اینجا لازم میدانم که کمال تشکر را از زحمتکشان فرهنگی شهر در ارتباط با برگزاری جشنواره گردشگری ایل سنگسری داشته باشم به نظر بنده مهدیشهر با داشتن یک تاریخ پر افتخار و با برخورداری از جاذبه های فرهنگی- گردشگری و مذهبی بسیار ممتاز دارای یک موقعیت بسیار مهم در استان می باشد. برگزاری چنین جشنواره هایی کمک فراوانی به شناخت این جاذبه ها و آشنایی جوانان با فرهنگ اصیل ایل سنگسر چه در داخل و چه خارج استان میکند.ایل سنگسر و غیور مردان و زنان عشایر سنگسر با داشتن پیشینه مذهبی- تاریخ-آداب و رسوم ممتازشان همان نقطه قوت این شهر می باشدکه بایدمورد تاکید هر چه بیشتر مسئولین فرهنگی شهر قرار گیرد

 • خراسانی از مهدیشهر:

  یک واحد منزل مخروبه واقع در خیابان ملت که حدود بیش از پانزده سال می باشد به صورت ویرانه درامده که سع دانگ ان برای فرمان صد امام وسه دانگ دیگر برای وارثیان خانواده ای می باشد که این محل محل عبور ومرور هر کس وناکس درامده و به علت اینکه درمجاورت این واحد مخروبه اتباع خارجه افغانی زندگی میکنند محل آشغال وزباله نیز شده.با استشهاد نامه محلی از شهردادی مهدیشهر جمع نمودن این خرابه را خواستار شده ایم که شهرداری مهدیشهر با بازدید از این مخروبه ومجوز رسمی از فرمان صد امام ودادستانی محترم مهدیشهر حکم تخریب این خرابه را گرفته اند.چرا نزدیک یک ماه می باشد که این حکم تخریب انجام نمی شود .دراین مدت انقدر به شهرداری مراجعه نموده ایم از این اتاق به این اتاق و از این واحد به واحد دیگر.ضمنا به شورای شهر نیز اقای عبدالحسینی نیز مراجعه نموده ایم و ایشان هم گفتند پیگیری می کنیم. آیا واقعا درست هست که انجام این کار با توجه به حکم دادستانی انجام نشود. لذا از مقامات محترم مهدیشهر استدعا و تقاضا داریم در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی نمایید.

 • حیدرپور:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شهردار محترم جناب مهندس عرب و اعضاء محترم شورای اسلامی مهدی شهر مراتب تشکر و قدردانی خود را در خصوص آسفالت خیابان گل رازقی در منطقه دردشت را اعلام می دارم موفقیت و سربلندی شما رادر ادامه خدمت رسانی خالصانه به مردم قدر شناس مهدی شهر از خداوند منان خواستارم انشاالله زیر سایه حضرت مهدی (عج) مستدام باشید .

 • یوسف کنعانی:

  با تقدیم ادب و احترام و تشکر از زحمات اعضای محترم شورای اسلامی شهر مهدیشهر و شهرداری مهدیشهر خواهشمند است در خصوص دو موضوع زیر رسیدگی و اقدامات مقتضی مبذول گردد
  ۱- جاده ورودی یعنی ازبعد از پل روگذر درجزین تا ابتدای پارک اول مهدیشهر آسفالتش نا مناسب است
  ۲- پارک ابتدای مهدیشهر فاقد نور کافیمخصوصاًدرون آلاچیق ها تعداد سکوی سیمانی آلاچیق کم است . تعداد چشمه های دستشویی اضافه گردد و ترجیحاً باز سازی شود.

  ۳- پیشنهاد می گردد در کنار این پارک مکان خالی که برای بازار چه فصلی در نظر گرفته شده جدول کشی شده پارتیشن بندی بشود درب و سقف زده شود و از کف خیابان بالاتر قرار گیرد . سر پوشیده باشد که در طول سال استفاده شود. ودر قبال آن مبلغی را بابت اجاره روزانه از متقاضیان اخذ شود قطعاً هزینه ای که در این خصوص انجام می شود سریع بر می گردد. مثلا از هر غرفه ای روزانه ۳۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ نومان گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید