تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

عدم اختصاص بودجه و اجرایی نشدن مصوبات دولت در مهدیشهر

به گزارش سایت مهدیشهر نیوز– حجت الاسلام سقاییان امام جمعه موقت مهدیشهر در بخشی از خطبه دوم نماز جمعه این هفته مهدیشهر (۲۶/۱/۱۳۹۰) از اجرایی نشدن مصوبات هیئت دولت در شهرستان مهدیشهر انتقاد کرد .

به گزارش خبرنگار مهدیشهر نیوز ، وی که در مصلای نماز جمعه مهدیشهر ( حسینیه المهدی ) سخن می گفت از مسئولان استان خواست : حال که سایر شهرستان های استان از حلاوت اجرای طرحهای مصوب هیات دولت در سفرهای سه گانه بهره مند شده اند ، زمینه ای فراهم کنند تا مردم مهدیشهر نیز این حلاوت را بچشند .

خطیب جمعه مهدیشهر عدم اختصاص بودجه و اجرایی نشدن طرح های مصوب دولت در شهرستان مهدیشهر را از اساسی ترین نارسایی ها و موجبات نگرانی و سو تفاهم مردم شهرهای مختلف این شهرستان اعلام کرد . وی آنگاه از برخی اظهار نظرهای عجیب در گوشه و کنار شهرستان مهدیشهر ابراز شگفتی کرد و گفت : متاسفانه گاهی از زبان بعضی از مسولان شهمیرزاد و درجزین شنیده می شود که مهدیشهر حق این دو شهر را نادیده گرفته است . او اضافه کرد : اما در مهدیشهر از بودجه دولتی خبری نیست که حق کسی ضایع شود .

حجت الاسلام سقائیان از مسئولان استان و شهرستان خواست ، بودجه شهرستان مهدیشهر و سهم عادلانه هر یک از بخش ها و شهرها را مشخص کنند ، تا زمینه ای برای سو تفاهم ها و کینه ورزی های موجود باقی نماند .

خطیب جمعه مهدیشهر ، آنگاه عزم مردم مهدیشهر را ستود و گفت : در حال حاضر هرگونه فعالیتی در مهدیشهر با اتکا به سرمایه های مردمی انجام می شود . اگر مهدیشهر آباد شده و رشدی داشته ، به برکت همت مردم این شهر بوده است . اما مشارکت مردم به تنهایی کافی نیست .

دیدگاهتان را بنویسید