تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

مراسم تحلیف شورای شهر پنجم مهدیشهر با حضور فرماندار مهدیشهر , قرائت سوگندنامه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مهدیشهر، مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مهدیشهر صبح امروز با حضور دکتر ارگی فرماندار شهرستان مهدیشهر،حجه الاسلام رحیمی زاده امام جمعه درجزین و مطهری نسب رئیس دادگستری مهدیشهر برگزار شد.

در این مراسم فرماندار مهدیشهر با بیان اینکه ترکیب شورای پنجم یک ترکیب متخصص و ممزوج از گرایش‌های محتلف است، گفت: خوشحالیم در این دوره از رقابت‌های انتخاباتی مردم نیروهای فرهیخته و متفکر و جوان را انتخاب کردند. همچنین از زحمات شوراهای دوره چهارم تقدیر و تشکر کرد

در ادامه مراسم منتخبین پنجمین دوره شورای شهر مهدیشهر در برابر کلام نورانی وحی متن سوگند نامه را قرائت نمودند و پس از پایان مراسم تحلیف، اولین جلسه رسمی شورای اسلامی را برگزار نمودند.

در این جلسه اعضای شورا از زحمات شورای چهارم تشکر نمودند  و از این عزیزان که بار مسوولیت رسمی از دوش آنان برداشته شده خواستند که در حد توان به برگزیدگان مردم کمک کنند تا به فضل الهی با مدیریت جدید و تلاش همگانی در آینده شاهد شهری مترقی و آباد باشیم.

همچنین از مردم عزیز مهدیشهر صمیمانه  سپاسگزاری کردند و ابراز امیدواری کردند تا بتوانیم امانت دار لایقی برای رای مردم باشیم و بتوانیم گامی موثر در جهت اعتلای شهر و کشور خود برداریم.

🔹روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهدیشهر

دیدگاهتان را بنویسید