تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

جهانگیری و نعمت زاده از کارخانه پاکریس مهدیشهر بازدید کنند

امام جمعه مهدیشهر با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرستان مهدیشهر، خواستار بازدید آقای جهانگیری و نعمت زاده از کارخانه تعطیل شده پاکریس مهدیشهر شد.

به گزارش خبرنگار نیزوا، حجت الاسلام والمسلمین محمد بارانی در آیین افتتاح همزمان پروژه های عمرانی شهرستان مهدیشهر که با حضور استاندار سمنان در سالن نیستان برگزار شد، با تقدیر از استاندار سمنان که در ییلاقات حضور یافتند و پای درد دل های عشایر ایل سنگسری نشستند، گفت: مردم مهدیشهر مطالبات مهمی دارند که امیدواریم به آن نیز توجه شود.

حجت الاسلام محمد بارانی جاده آهوان- فیروزکوه که از مهدیشهر می گذرد را مهمترین مطالبه مردم دانست و افزود: احداث این جاده مزیت های بزرگی دارد از جمله آنکه ۸۵ کیلومتر راه دامغان به فیروزکوه را نزدیک تر می کند و همچنین در سوخت کشور بسیار صرفه جویی می شود.

وی تصریح کرد: این جاده کاملا گردشگری است که از مناطق خوش آب و هوا و ییلاقات مهدیشهر می گذرد و دسترسی عشایر را به این جاده آسان می کند و همچنین دو گردنه برف گیر در زمستان نیز با وجود این جاده حذف می شود.

امام جمعه مهدیشهر با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان سمنان و شهرستان مهدیشهر برای افتتاح کارخانه آریا ترانسفو شهمیرزاد، خواستار بازدید آقای جهانگیری و نعمت زاده از کارخانه تعطیل شده پاکریس مهدیشهر شد.

 بارانی اظهار کرد: فرصت مناسبی است تا بازدید از کارخانه پاکریس مهدیشهر در دستور کار سفر معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرستان مهدیشهر قرار گیرد چرا که این کارخانه مجموعه ای کار آمد است که با راه اندازی آن در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل شکوفایی و رونق را در صنعت شهرستان خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید