تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

دیدار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهدیشهر با رئیس شورای اسلامی شهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مهدیشهر، دیروز جلسه ای با حضور فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان مهدیشهر در محل شورای اسلامی شهر برگزار شد.

در این دیدار کسائیان رئیس شورای اسلامی شهر مهدیشهر ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی در شورای اسلامی شهر ، حاصل تلاش و زحمات ماموران نیروی انتظامی را ایجاد آرامش و آسایش شهروندان و امنیت عنوان کرد و ضمن قدردانی از زحمات پرسنل نیروی انتظامی در طول شبانه روز،تلاش ها و فعالیت های بی دریغ و خالصانه آنها را ارج نهاد. ایشان همچنین از تعامل نیروی انتظامی با شهرداری تشکر کرد و افزود امید است در این سال که از سوی مقام معظم رهبری بنام سال همدلی و همزبانی نامیده شده  مجموعه شهرداری و نیروی انتظامی تعامل بهتر و همکاری مستمری داشته باشند.

در ادامه سرهنگ رستمیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهدیشهر ضمن تقدیر از شهرداری و شورای شهر به دلیل همکاری های همه جانبه ، بیان داشت : توسعه و زیبایی شهر تاثیر مستقیم بر روی کاهش جرم و تخلف در شهر دارد و کارهایی که در سطح شهر صورت گرفته بر روی آمارهای مجموعه نیروی انتظامی تاثیر مستقیم داشته و قطعاً زیبایی و نو آوری در شهر باعث نشاط و شادابی شهروندان خواهد بود.

در پایان مراسم جناب سرهنگ رستمیان با اهدا لوح از رییس شورای شهر تقدیر نمودند.

۲۰۱۵۱۱۱۹_۱۰۴۳۳۴۲۰۱۵۱۱۱۹_۱۱۲۹۱۶

۹۴/۹/۲

دیدگاهتان را بنویسید