تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

طنین زنگ مهر و مقاومت در مدارس شهرستان

با طنین زنگ مهرو مقاومت در مدارس شهرستان سال تحصیلی ۹۵-۹۴ آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان مهدیشهر ، صبح امروز و با حضور حجت الاسلام بارانی امام جمعه محترم مهدیشهر، قنبری فرماندار محترم و رییس شورای آموزش و پرورش و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و همچنین اولیاء دانش آموزان زنگ مهر و مقاومت با شرکت دانش آموزان آموزشگاه های رقیه(س)، کوثر و صدیقه در محل هنرستان صدیقه مهدیشهر به صدا درآمد.

در این مراسم حجت الاسلام بارانی امام جمعه محترم مهدیشهر در سخنانی با اشاره به تقارن آغاز سال تحصیلی و روز نیایش و دعای عرفه به دانش آموزان توصیه کرد از فرصت جوانی و گذر عمر غافل نشوند و از جوانی خود نهایت استفاده را برای شناخت خدا داشته باشند.

در ادامه محمدرضا قنبری فرماندار شهرستان در سخنانی با اشاره به هفته دفاع مقدس و جنگ تحمیلی از تلاش ها و رشادت های رزمندگان در حفظ و پاسداشت خاک ایران زمین در مدت جنگ تحمیلی سخن گفت.

همچنین حسین رشیدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس شعار امسال اداره آموزش و پرورش شهرستان را «نماز سرچشمه همه خوبی ها» عنوان و خاطر نشان کرد با نهادینه کردن نماز، قرآن و عترت در دانش آموزان بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی پیشگیری میشود.

Untitled225511

دیدگاهتان را بنویسید