تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

طرح تفضیلی منطقه ۴ مهدیشهر بررسی شد

امروز طی جلسه ای که با حضور اعضای شورای شهر و بعضی از کارشناسان عمران شهری برگزار شد طرح تفضیلی منطقه چهار مهدیشهر مورد بررسی قرار گرفت .در این جلسه ابتدا مشاوران توضیحاتی را در حیطه این قسمت از شهر ، دسترسی ها و معابر ارائه نمودند و سپس حاضرین برای بهبود طرح تفضیلی آن منطقه نظرات خودشان را عنوان نمودند .

لازم به ذکر است محدوده شهری مهدیشهر به ۵ منطقه تقسیم شده است و منطقه ۴ که اولین منطقه ای است که به این منظور انتخاب شده حدفاصل میدان ورزش تا سه راه المهدی و بلوار انقلاب تا ورودی شهر خواهد بود .
در منطقه ۴ که متشکل از بافت قدیم و جدید مهدیشهر می باشد ، دسترسی ها ، معابر و کاربری های خوبی در حال طراحی است که انشااله پس از نتیجه گیری به اجرا خواهد رسید و باعث خیزش خوبی در این منطقه خواهد شد .
لازم به ذکر است در محدوده باغات رابند تمهیداتی اندیشیده شده که باعث حفظ فضای سبز و باغ شهر آن منطقه خواهد شد و راه های دسترسی پیاده برای استفاده از چشمه رابند برای گردشگران فراهم خواهد شود .

Mahdi_Shahr

در انتهای جلسه مشاوران طرح ، پیشنهادات اعضا را برای بررسی و امکان سنجی موارد پیشنهاد شده و لحاظ کردن در طرح یادداشت نمودند و مقرر شد که در جلسه آینده موارد مطرح شده به صورت جزئی و کارشناسی ارائه بشود .
لازم به ذکر است این طرح باید پس از تصویب طرح جامع شهر شروع به طراحی شود ولی به دلیل تسریع در این امر و اینکه این دو طرح به صورت موازی پیش رود شهرداری و شورای شهر تصمیم گرفتند که به صورت تسریعی آغاز به کار کنند که پس از تصویب طرح جامع چند مرحله ای پیش باشند .

۲ پاسخ به “طرح تفضیلی منطقه ۴ مهدیشهر بررسی شد”

  • کسائیان:

    عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم شورای شهر
    باتوجه به وجود جاده خاکی فرعی از بالای منطقه رابند نسبت به ایجاد بلوار در مسیر فوق الذکر پیش بینی لازم بعمل آید چشم انداز شهر در آن مسیر بسیار دیدنی بوده و در جلب گردشگر موثر خواهد بود. آینده نگری و ایجاد زیرساخت ها از هم اکنون باید مدنظر باشد. باتشکر از زحمات شهرداری و شورای شهر

  • صباغیان:

    باعرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم شورای شهر
    لطفاعقب نشینی خیابان ایل سنگسر(بسیج سابق) در محدوده کوچه معروفی تا میدان امام را در طرح جامع مد نظر قرار دهید

دیدگاهتان را بنویسید