تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

حضور رئیس جهاد دانشگاهی کشور در مهدیشهر

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی مهدیشهر ، با پیگیری های جناب آقای دکتر رهایی ، رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان و سایر مسئولین مرتبط ، پروژه پژوهشکده رویان مهدیشهر با حضور دکتر حمید رضا طیبی ، رئیس جهاد دانشگاهی کشور ، در فاز جدیدی از تحولات قرار گرفت .25079674_16034922fbfdbدر همین راستا در تاریخ 1394/03/24 دکتر طیبی ، رئیس جهاد دانشگاهی کشور و  رضائی ، معاونت برنامه ریزی استانداری استان سمنان به همراه جمعی از مسئولین مرتبط از پروژه پژوهشکده رویان مهدیشهر واقع در منطقه گردشگری دربند بازدید بعمل آوردند .

این پروژه در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع و با زیر بنای 1300 متر مربع تا به امروز پیشرفت 90 درصدی داشته است .

در این بازدید دکتر طیبی بر ضرورت هر چه تمام تر این پروژه تاکید کردند و مقرر شد موافقت نامه ای بین استاندار سمنان و رئیس جهاد دانشگاهی کشور در خصوص رویکرد های آینده پژوهشکده رویان به امضا برسد .

با امضای این موافقت نامه مرکز پژوهشکده رویان مهدیشهر به عنوان شعبه شمال شرق رویان کشور تبدیل خواهد شد و استان های شمال شرق کشور را تحت پوشش خود قرار خواهد داد .

لازم به ذکر است برای این مرکز دو کاربری ویژه سرطان شناسی مبتنی بر فرد و اصلاح نژاد دام (اصلاح نژاد دام سنگسری) پیشنهاد شده است .

در ادامه که جلسه ای در هتل سنگسر مهدیشهر برگزار شد ، طرفین بر احداث و اضافه کردن بنا و امکانات به بحث و تبادل نظر پرداختند و  قنبری ، فرماندار شهرستان مهدیشهر نیز در این جلسه قول دادند در برنامه ریزی امسال در حد امکان پروژه رویان مهدیشهر را در منابع مالی قرار دهند .

عبدالحسینی ، رئیس شورای اسلامی شهر مهدیشهر نیز ابراز امیدواری کرد که این پروژه در سفر استانی هیئت دولت که به زودی انجام خواهد شد جرو پروژه های مطرح قرار گیرد و انشااله اعتبارات خوبی به این پروژه تخصیص داده شود .

دیدگاهتان را بنویسید