تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

جلسه ای پیرامون موضاعات مهم با حضور مهندس خسروی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مهدیشهر – جلسه ای پیرامون موضوعات مهم مهدیشهر با حضور نماینده محترم شهرستان های سمنان ، مهدیشهر و سرخه ، جناب آقای مهندس خسروی ، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار در روز جمعه مورخه 1394/03/22 در محل شورای اسلامی شهر مهدیشهر برگزار شد .در این جلسه ابتدا مهندس شیردل عرب ، شهردار مهدیشهر ، به مسائلی نظیر مشکلات شهرداری با سایر دستگاه های دولتی و اداری ، کمبود اعتبارات و درگیری های خاصی که در رابطه با بعضی از مکاتبات و اسناد با دستگاه های دولتی وجود دارد پرداخت و در شرایط فعلی با وجود تصویب بودجه 13 میلیارد و 600 میلیون تومانی ، شهرداری مهدیشهر قادر به انجام تعهدات نسبت به مردم نیست و همچنین از روند کند تخصیص سهمیه های قیر و وام های مربوط به ماشین آلات گلایه کردند و مطالبی را در این خصوص ارائه کردند .

 

در ادامه رئیس شورای شهر ، علی عبدالحسینی ، به بحث در مورد وجود اعتبار در ساخت بیمارستان جدید الاحداث مهدیشهر پرداخت و افزود ، اگر اعتبار مورد نظر به پروژه تزریق نشود ، پیمانکار در مدت کوتاهی از ادامه فعالیت باز خواهد ماند و کار اجرائی این پروژه متوقف خواهد شد .

عبدالحسینی پیرو این امر درخواست نمودند از محل اعتبارات نماینده ، مقداری بودجه به این امر اختصاص داده شود .

 

در ادامه آقای علی بخش کسائیان، به موضوعاتی در خصوص عشایر ایل سنگسری و خشکسالی اشاره نمودند و همینطور آقای سید محمد شاهمیری به مسائلی مربوط به شهرستان پرداختند .

همچنین آقای علی خداداد در مورد تخصیص اعتبارات ویژه از جمله اعتبارات خشکسالی گلایه های رو داشتند و پروژه های نیمه تمام شهر را یاد آور شدند و در ادامه آقای ناصر طاهرکرد هم در خصوص کتابخانه عمومی شهر به موضوعاتی پرداختند که سالهاست این پروژه نیمه تمام است .

 

در ادامه آقای مهندس خسروی هم در مورد مسائل و مشکلات مطرح شده توضیحاتی ارائه دادند و قول پیگیری دادند و قرار بر این شد که در آینده نزدیک با حضور بسیاری از مدیرانی که در این رابطه درگیر هستند در حضور آقای مهندس خسروی جلساتی به منظور پیگیری و حل این مسائل برگزار شود .

در مورد بیمارستان مهندس خسروی قول دادند از منابع در اختیار از ماده 180 تبصره 22 بتوانند کمک شایانی به این پروژه ارائه دهند .

همچنین مقرر شد این جلسه هر 15 روز یک بار ادامه پیدا کند و دو طرف به پیگیری این موارد مطرح شده بپردازند .

و سایر موضوعات هم مقرر شد از دفتر شورا و دفتر نماینده پیگیری شود و در صورت به نتیجه نرسیدن در استان ، از طریق دفتر های وزارتی پیگیری های لازم صورت گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید