تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

منطقه در بند و راههای دسترسی منطقه


20150224_131116

در تاریخ 5/12/93 در محل شورای اسلامی شهر مهدیشهر جلسه ای در خصوص منطقه در بند و راههای دسترسی منطقه برگزار گردید. ابتدا  آقای عبدالحسینی در خصوص تشکیل این جلسه و دستور جلسه مطالبی عنوان نمودند. از جمله اینکه این قسمت از جاده بهتر است درون شهری دیده شود و قرار شد حضار نسبت به طرح موجود نظرات را ارائه نمایند.

سپس رئیس اداره راه و ترابری شهرستان مهدیشهرآقای امیدی در مورد ضرورت اجرای این طرح توضیحات مسبوطی ارائه نمودند و خواستار همکاری بیشتر اهالی شدند . سپس آقای فدوی مشاور طرح در خصوص ارائه جزئیات طرح اقدام نمودند و مدیر محترم امور آب شهرستان نیز در این مورد توضیحات مسبوطی ارائه دادند. در نهایت پس از بحث های متعدد مقرر شد:

1- مشاور محترم نسبت به بررسی طرح در خصوص احداث رودخانه در وسط جاده از مقابل پیچ دربند تا جلوی دارالقرآن و تعیین عرض و گذر ، حریم رودخانه و جاده در دوطرف رودخانه اقدام نموده و طرح را تهیه و جهت بررسی موردی به اداره کل راه ارائه نمایند .

2- در صورت نیاز اهالی محترم دربند نیز در جهت توسعه و عمران منطقه دربند و رفع مشکل اهالی از جهت ورود و خروج و دسترسی ، نهایت همکاری را در آزاد سازی املاک داشته باشند و اگر این طرح اجرائی شود مالکین نسبت به آزاد سازی مسیر اقدام نموده و هیچ ادعائی نداشته باشند.

3- مقرر شد پس از تهیه طرح نظر اداره کل امور آب نیز اخذ شود.

دیدگاهتان را بنویسید