تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

جلسات شورای شهرستان میزبان مدیران استانی و شهرستانی در جهت حل معضلات کل شهرستان مهدیشهر خواهد بود.

اولین جلسه شورای شهرستان شهرستان مهدیشهر با حضور عبدالحسینی رئیس جدید شورای شهرستان و سایر اعضای شورا در محل فرمانداری شهرستان مهدیشهر تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شورای شهرستان مهدیشهر، در این جلسه ابتدا کاشفی یکی از اعضای شورای شهرستان و رئیس سنی جلسه ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری محرم، از شهاب الدین رئیس سابق شورا تقدیر و به عبدالحسینی رئیس جدید شورای شهرستان نیز تبریک گفت. در ادامه عبدالحسینی رئیس جدید شورای شهرستان مهدیشهر ضمن تشکر از حضور اعضاء و شهاب الدین رئیس سابق شورا، به اهداف اصلی شورا اشاره و اظهار امیدواری کرد تا بتوان با همکاری اعضای شورا، فرمانداری و سایر دستگاه های اجرایی مشکلات اصلی شهرستان را شناسایی و در حد توان مرتفع کرد.

در ادامه این جلسه مقرر شد تا جلسات شورا هر 15 روز یکبار برگزار شود، مشکلات عمده شهر و روستای شهرستان پیگیری شود، دبیرخانه ای دائمی تشکیل تا موضوعات کلان شهرستان همچون بیمارستان 64 تختخوابی را پیگیری کند. شایان ذکر است: اعضای شوراهای شهرستان 86 نفر هستند که اعضای شورای شهرستان را یک نفر نماینده شورای بخش شهمیرزاد، یک نفر از اعضای شورای درجزین و دو نفر از اعضای شورای شهر مهدیشهر تشکیل می دهند که هر ساله بعد از رای گیری انتخاب می شوند و امسال به عنوان دومین سال فعالیت شورا در دور چهارم، عبدالحسینی به عنوان رئیس شورا، برزکار به عنوان نائب رئیس شورا، طاهرکرد ، شهاب الدین و کاشفی نیز به عنوان اعضاء انتخاب شدند.

لازم به ذکر است کاشفی به عنوان نماینده شورای شهرستان در شورای استان نیز حضور دارد.

همچنین مقرر شد کلیه شوراهای سطح شهرستان مطالب و مشکلات قابل طرح در شورای شهرستان را به این شورا جهت پیگیری های بعدی ارائه کنند.

ضمنا زین پس جلسات شورای شهرستان میزبان مدیران استانی و شهرستانی در جهت حل معضلات کل شهرستان مهدیشهر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید