تصویر ویژه
پیوندها
نظرسنجی

به نظر شما مهمترین اولویت مدیریت شهری کدام است؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
تعرفه عوارض محلی سال 1396 مصوب شد

تعرفه عوارض محلی

اعضای شورای اسلامی مهدیشهر با مدیر كل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان در محل دفتر شورای شهردیدار كردند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مهدیشهر ، در این دیدار صمیمی که اعضای شورای اسلامی شهر و شهدار مهدیشهر حضور داشتند، شاهمیری رئیس شورای اسلامی شهر مهدیشهر ضمن معرفی این شهر بعنوان یکی از پایگاههای مهم و استراتژیک از نظر جاذبه های گردشگری برای استان و حتی کشور ، بر همکاریهای متقابل جهت حفظ هویت تاریخی مهدیشهر تاکید نمود  وپیشنهاد داد تا شهرستان گردشگری مهدیشهر ثبت و اعلام گردد.

وی همچنین با اعلام آمادگی برای توسعه گردشگری در این شهرستان افزود، میراث فرهنگی مهدیشهر در همه ابعاد دچار عقب افتادگی‌هایی است که باید با تلاش شبانه‌روزی و وسیع این عقب افتادگی‌ها به سرعت جبران شود.

همچنین تصریح کرد: مهدیشهر دارای تکثر جاذبه گردشگری است وامیدواریم در کنار یکدیگر و با همکاری هم بتوانیم نه تنها برای این شهرستان بلکه برای کل استان مفید بوده و در جهت رشد و توسعه استان گامی برداریم .

بحرالعلومی مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان نیز مهدیشهر را دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوانی دانسته و گفت : مهدیشهر علاوه بر داشتن توانمندیهای طبیعی و تاریخی برای توسعه گردشگری از زیر ساخت معنوی مهمی بهره مند است که آنهم عبارتست از مردم با فرهنگ و خوب این شهرستان.

در ادامه ایشان با اشاره به اینکه مهدیشهر دارای توانمندی‌های زیادی در حوزه‌های سه‌گانه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است، افزود: در این حوزه به سرعت و با استفاده از کارشناسان خبره ملی و استانی در حال برنامه‌ریزی جامع و زیربنایی هستیم و می‌دانیم که عقب ماندگی‌ها را تنها با تدبیر و برنامه باید برطرف کرد.

در ادامه اعضاء حاضر در جلسه از برخی از مراکز گردشگری مهدیشهر بازدید کردند.

DSC08458

منتشرشده در:16 اسفند / ۱۳۹۲ – ۱۳:۳۰

دیدگاهتان را بنویسید